Ürün Özellikleri
Amaç
Yan salınım spor aleti, yetişkinlerin esnekliklerini, core (merkez) kas gücünü ve kardiyo kondisyonunu geliştirmeleri için özel olarak tasarlanmıştır. Tüm yetenek seviyelerine uygundur; kullanıcılar kendi tempolarına göre, yavaşça veya enerjik bir şekilde yana doğru sallanarak egzersiz yapabilir.
Faydaları
Esnekliği ve kas gücünü artırır
Core (merkez) kaslarını güçlendirir
Kardiyovasküler egzersiz sağlar
Spor ve park alanlarının vazgeçilmez bir parçası olan park spor fitness aletleri açık alanlarda birçok fiziksel aktivitenin yapılmasına olanak sağlamaktadır. En ince ayrıntısına kadar düşünerek imal ettiğimiz dış mekân fitness aletleri modellerinin sevkiyatı ve montajı Türkiye’nin her yerine özenle yapılmaktadır.
Batı Karadeniz Bölgesi başta Zonguldak açık hava park spor aletleri olmak üzere, Düzce, Karabük, Bartın, Çorum’da referanslarımız mevcuttur.
Teknik Detaylar
| Ürün Adı | 04-81154 Yan Salınım Spor Aleti |
| Kullanıcı Yaş Aralığı | 12+ |
| Kullanıcı Sayısı | 1 |
| Metal Malzeme | Ø 114 çaplı Taşıyıcı gövde boru (2,5 mm et kalınlığında) |
| Boya Malzemesi | Elektrostatik fırın toz boya |
| Kurulum Ölçüleri (L x W x H) | 52 x 80 x 138 cm |
| Güvenlik Ölçüleri | 200 x 210 cm |
| Güvenlik Alanı | 4,5 m2 |
| Garanti Süresi | 2 Yıl |
