Ürün Özellikleri
Amaç
Kol ve omuzlardaki esnekliği artırmak için tasarlanan bu eğlenceli döner aletler, kullanıcıların hem fiziksel hem de zihinsel gelişimine katkı sağlar. Bu aletler aynı zamanda odaklanma ve zihni rahatlatma fırsatı sunar. Dönme hareketini takip etmek, dikkat becerilerini artırırken zihinsel odaklanmayı da geliştirir.
Faydaları
Gelişmiş koordinasyon ve zihinsel çeviklik
Zihni odaklama ve rahatlatma fırsatı
Spor ve park alanlarının vazgeçilmez bir parçası olan park spor fitness aletleri açık alanlarda birçok fiziksel aktivitenin yapılmasına olanak sağlamaktadır. En ince ayrıntısına kadar düşünerek imal ettiğimiz dış mekân fitness aletleri modellerinin sevkiyatı ve montajı Türkiye’nin her yerine özenle yapılmaktadır.
Doğu Karadeniz Bölgesi başta Trabzon açık hava park spor aletleri olmak üzere, Maçka, Düzköy, Tonya, Çaykara ilçelerinde referanslarımız mevcuttur.
Teknik Detaylar
| Ürün Adı | 09-81159 Kol ve Bilek Çalıştırma Spor Aleti |
| Kullanıcı Yaş Aralığı | 12+ |
| Kullanıcı Sayısı | 2 |
| Metal Malzeme | Ø 114 çaplı Taşıyıcı gövde boru (2,5 mm et kalınlığında) |
| Boya Malzemesi | Elektrostatik fırın toz boya |
| Kurulum Ölçüleri (L x W x H) | 90 x 120 x 150 cm |
| Güvenlik Ölçüleri | 240 x 270 cm |
| Güvenlik Alanı | 6,5 m2 |
| Garanti Süresi | 2 Yıl |
