01-Ahşap Mini Çardak 200x300x290 cm (L*W*H)
Ürün Özellikleri
Ahşap Çardak; hem şık tasarımı ile bulunduğu ortamın dekorasyonunu tamamlar hem de içerisinde bulunan oturma birimi ve ahşap masa ile oldukça kullanışlı ve basit bir yapı oluşturur.
Çardak; Ev, villa, site, okul, fabrika bahçeleri, parklar, piknik yerleri ve tatil yöreleri gibi açık ve toplu yaşam alanlarına rahatlıkla konumlandırılabilen bir üründür.
Ahşap Çardak Modelleri, bu seçeneklerin dışında resmi kurum veya firmanız ile özdeşleşen renklerde dış cephe boya ile renklendirilerek kullanıldığı alan ile uyumlu hale getirilebilir. Tercih edilen boya rengi ve özelliklerine göre kamelya maliyeti değiştirilerek fiyat güncellemesi yapılmaktadır.
200 x 300 cm çardak içerisinde, üç kenarı boyunca donatılan, 8-10 kişinin kullanabileceği ahşap oturma birimi bulunmaktadır. Ayrıca içerisinde bulunan ahşap masa ile kamelyayı yemek yemek ve çay sohbetleri yapmak için rahatlıkla kullanabilirsiniz.
Bahçenize estetik ve konfor katmak için farklı ahşap kamelya modelleri arasından seçim yapabilirsiniz. Modern ve klasik tasarımları bir arada sunan seçenekler sayesinde hem şık hem de dayanıklı çözümler elde edebilirsiniz.
Doğu Karadeniz Bölgesi, başta Trabzon ahşap çardak, ekonomik kamelya, ucuz çardak, ekonomik ahşap çardak olmak üzere, Akçaabat, Vakfıkebir, Çarşıbaşı, Beşikdüzü ilçelerinde referanslarımız mevcuttur.
Teknik Detaylar
| Ürün Adı | 01- Ahşap Mini Kamelya |
| Ahşap Malzemesi | 1. Sınıf Sarıçam/Ladin |
| Ahşap Rengi | Kahverengi emprenye rengi |
| Oturum Alanı (L X W) | 200 x 300 cm |
| Yükseklik (H) | 250 cm |
| Çatı Ölçüsü | 200 x 300 cm |
| Çatı Kaplaması | İsteğe bağlı olarak lambri üzeri shingle (şıngıl) veya fiberglass malzemeden imal edilen özel çatı kaplama malzemesi |
| Shingle (Şıngıl) Rengi | Yeşil |
| Oturma Birimi | Var |
| Masa | Var |
