06-51507-Ahşap Çocuk Oyun Parkı (Klasik Seri)
Ürün Özellikleri
*Ahşap oyun grupları 1. Sınıf ithal – Yerli sarıçamdan imal edilmektedir.
*Tüm ahşaplar basınçlı emprenye ile emprenye edilmiştir.
*Ahşap oyun gruplarında kullanılan metal aksamlar elektrostatik fırın boyalıdır.
*Kaydıraklar Fiberglass veya polietilen malzemeden imal edilmektedir.
*Merdiven basamakları ve sahanlıklar ahşaptan üretilmiştir.
*Taşıyıcı dikmeler 9 x 9 cm ebatlarında 260 cm uzunluğundadır.
*Dikmelerin ayaklarında kullanılan ankrajlar 10 x 10 cm ebatında, 2 mm kalınlığında kutu profilden imal edilmiştir.
*Ahşap platform 110 x 110 cm ebatlarındadır.
*Tüm AHŞAP-METAL çocuk parkı oyun gruplarımız TSE Belgeli olup 2 yıl kullanım 5 yıl yedek parça imalatçı firma garanti kapsamındadır.
Ekonomik ahşap çocuk oyun parkı, hem uygun maliyetli hem de güvenli bir oyun alanı sunar. Ahşap oyun parkı modelleri, farklı yaş gruplarına hitap eden geniş seçenekler içerir.
Doğu Karadeniz Bölgesi Amasya Ahşap Çocuk Oyun Parkları kapsamında Merzifon, Taşova, Suluova, Gümüşhacıköy ilçelerinde referanslarımız mevcuttur.
Teknik Detaylar
| Ürün Adı | 51507-Ahşap Çocuk Oyun Parkı (Klasik Seri) |
| Kullanıcı Yaş Aralığı | 3+ |
| Kullanıcı Sayısı | 12-15 |
| Ahşap Malzeme | 1. Sınıf Sarıçam |
| Boya Malzemesi | Elektrostatik fırın toz boya |
| Kurulum Ölçüleri (L X W X H) | 730 x 760 x 310 cm |
| Güvenlik Ölçüleri | 1030 x 1060 cm |
| Güvenlik Alanı | 100 m2 |
| Kaydırak Bağlantı Yüksekliği | 150 cm |
