Ahşap Seri Çocuk Oyun Parkı – Park 05
Ürün Özellikleri
*Ahşap oyun grupları 1. Sınıf ithal – Yerli sarıçamdan imal edilmektedir.
*Tüm ahşaplar basınçlı emprenye ile emprenye edilmiştir.
*Ahşap oyun gruplarında kullanılan metal aksamlar elektrostatik fırın boyalıdır.
*Kaydıraklar Fiberglass veya polietilen malzemeden imal edilmektedir.
*Merdiven basamakları ve sahanlıklar metal kasa üzerine desenli kauçuk kaplanmaktadır.
*Taşıyıcı dikmeler 9 x 9 cm ebatlarında 260 cm uzunluğundadır.
*Tüm AHŞAP-METAL çocuk parkı oyun gruplarımız TSE Belgeli olup 2 yıl kullanım 5 yıl yedek parça imalatçı firma garanti kapsamındadır.
Çocuk parkı fiyatları ve ahşap çocuk parkı fiyatları konusunda ise bütçe dostu çözümler sunuyoruz.
Teknik Detaylar
| Ürün Adı | Ahşap Seri Çocuk Oyun Parkı-Park 05 |
| Kullanıcı Yaş Aralığı | 3+ |
| Kullanıcı Sayısı | 12 |
| Ahşap Malzeme | 1. Sınıf Sarıçam |
| Boya Malzemesi | Elektrostatik fırın toz boya |
| Kurulum Ölçüleri (L X W X H) | 550 x 900 x 335 cm |
| Güvenlik Ölçüleri | 850 x 1200 cm |
| Güvenlik Alanı | 102 m2 |
| Kaydırak Bağlantı Yüksekliği | 100-150 cm |
