04-Ahşap Kare Çardak 300(L)x300(W)x290(H)
Ürün Özellikleri
Ahşap Çardak; hem şık tasarımı ile bulunduğu ortamın dekorasyonunu tamamlar hem de içerisinde bulunan oturma birimi ve ahşap masa ile oldukça kullanışlı ve basit bir yapı oluşturur.
Çardak; Ev, villa, site, okul, fabrika bahçeleri, parklar, piknik yerleri ve tatil yöreleri gibi açık ve toplu yaşam alanlarına rahatlıkla konumlandırılabilen bir üründür.
Bahçe Çardak Modelleri; yağışlı ilkbahar aylarında yağmurdan, sıcak yaz aylarında ise güneş ışınlarından koruyarak keyifli zaman geçirmenizi sağlayan basit ve kullanışlı bir yapılardır.
Ahşap Çardak Modelleri, bu seçeneklerin dışında resmi kurum veya firmanız ile özdeşleşen renklerde dış cephe boya ile renklendirilerek kullanıldığı alan ile uyumlu hale getirilebilir. Tercih edilen boya rengi ve özelliklerine göre kamelya maliyeti değiştirilerek fiyat güncellemesi yapılmaktadır.
Profesyonel ahşap kamelya üretimi yapan firmamız, isteğe özel ölçü ve tasarım seçenekleri sunarak bahçenize en uygun çözümü üretmektedir. Estetik ve fonksiyonelliği bir araya getiren bahçe kamelya tasarımları sayesinde dört mevsim keyifli bir yaşam alanı oluşturabilirsiniz.
Doğu Karadeniz Bölgesi, başta Trabzon ahşap çardak, ekonomik çardak, ekonomik kamelya, ucuz ahşap kamelya ve çardak olmak üzere, Maçka, Düzköy, Tonya, Çaykara ilçelerinde referanslarımız mevcuttur.
Teknik Detaylar
| Ürün Adı | 04-Ahşap Kare Çardak |
| Ahşap Malzemesi | 1. Sınıf Sarıçam/Ladin |
| Ahşap Rengi | Kahverengi emprenye rengi |
| Oturum Alanı (L X W) | 300 x 300 cm |
| Yükseklik (H) | 290 cm |
| Çatı Ölçüsü | 370 x 370 cm |
| Çatı Kaplaması | İsteğe bağlı olarak lambri üzeri shingle (şıngıl) veya fiberglass malzemeden imal edilen özel çatı kaplama malzemesi |
| Shingle (Şıngıl) Rengi | Kırmızı |
| Oturma Birimi | Var |
| Masa | Yok |
